Orta mahalle mah. Maltepe cad. No:4 D:62 Tekmerkez AVM, 34040 Bayrampaşa
trende

Adalar Beyaz Eşya Alan Yerler

Adalar Beyaz Eşya Alan Yerler

Adalar İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler, Adalar Sıfır Beyaz Eşya Alan Yerler

Adalar İkinci el beyaz eşya alanlar olarak tüm beyaz eşyalarınızı değerine göre alıyor ve sizleri kullanmadığınız beyaz eşyalardan en karlı şekilde kurtarıyoruz.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, ocak ve bulaşık makinesi gibi tüm beyaz eşyalarınız için fiyat teklifi verebilir ve eğer fiyatta anlaşılabilirsek gün içerisinde beyaz eşyalarınızı bulunduğunuz adresten alabiliriz. Eşyalarınız hakkında fiyat bilgisi almak için fotoğraflarını çekerek hizlisatin.com whatsapp hattına göndermeniz yeterli olacaktır.

Deneyimli ekibimiz anında eşyalarınızın gerçek bedellerini çıkartacak ve sizlere bu bedelleri bildirecektir. Eşyanıza verilecek fiyatı onayladığınız anda firmamızın nakliye elemanları belirttiğiniz adreste olacaktır.

Siz herhangi bir nakliye arama ve ücretinden de kurtulmuş olacaksınız.

Adalar 2. El Beyaz Eşya Alım ve Satımlar daha çok buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi araçlardan oluşmaktadır.

ETİKETLER: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !