Orta mahalle mah. Maltepe cad. No:4 D:62 Tekmerkez AVM, 34040 Bayrampaşa
trende

Cep Telefonu Alan Yerler

Cep Telefonu Alan Yerler

Cep telefonu kullanan ve belirli sebeplerle satışını yapmak isteyenler;

Model yükseltmek amacıyla eski cep telefonunu satmak isteyenler;
Acil nakit ihtiyacı dolayısıyla cep telefonunu nakite dönüştürmek isteyenler;

Tamamen sizlere hizmet vermekteyiz.

İkinci el cep telefonlarınız markası ne olursa olsun, kullanılır durumda ise gerçek değerinde satın alarak yenileme fırsatını veriyoruz.
İkinci el iphone X, iphone7 iphone 6s plus ve diğer cep telefonu markalarına sahip olanlar, ikinci el cep telefonu alan yerler konusunda marka farketmeksizin sizlerin bir telefon numarası kadar yakınınızdayız.

Teknolojik gelişmeler ile birlikte hem kullanılan teknolojik cep telefonlarının sayısı artmış hem de modası geçen ve zamanla kullanımı azalan cep telefonlarınız dolaplarda yerini almıştır.

İkinci el Samsung ve diğer cep telefonu markalarına sahip olanlar, ikinci el cep telefonu alan yerler konusunda marka farketmeksizin sizlerin bir telefon numarası kadar yakınınızdayız.

Kullanmadığınız eski cep telefonlarınızı Bize Satın’ a getirin hem siz kazanın hem de ekonomiye katkıda bulunun!

Huawei ve diğer cep telefonu markalarına sahip olanlar, ikinci el cep telefonu alan yerler konusunda marka farketmeksizin sizlerin bir telefon numarası kadar yakınınızdayız.

2. El cep telefonlarınızı satmak istiyor ve 2. El cep telefonunuz sorunsuz kullanılır durumda mı ? O halde 2. El cep telefonlarınızı piyasanın üstünde fiyatlarla sizlerden anında alarak nakit ihtiyaçlarınıza yardımcı oluyoruz.

Nokia ve diğer cep telefonu markalarına sahip olanlar, ikinci el cep telefonu alan yerler konusunda marka farketmeksizin sizlerin bir telefon numarası kadar yakınınızdayız.

LG ve diğer cep telefonu markalarına sahip olanlar, ikinci el cep telefonu alan yerler konusunda marka farketmeksizin sizlerin bir telefon numarası kadar yakınınızdayız.

Türkiye geneli her marka 2. El cep telefonlarınızı sizlere nakit ödeme yaparak alıyoruz.

Sony ve diğer cep telefonu markalarına sahip olanlar, ikinci el cep telefonu alan yerler konusunda marka farketmeksizin sizlerin bir telefon numarası kadar yakınınızdayız.

2. El cep telefonlarınız bekledikçe değer kaybetmekten kurtuluyor. Biz de ikinci el cep telefonlarınızı piyasanın üstündeki değeriyle sizlerden nakit olarak satın alıyoruz.

Asus ve diğer cep telefonu markalarına sahip olanlar, ikinci el cep telefonu alan yerler konusunda marka farketmeksizin sizlerin bir telefon numarası kadar yakınınızdayız.

Cep telefonu alan yerler konusunda sizlere destek olarak 2. el cep telefonlarınızın alımını yapıyoruz.

HTC ve diğer cep telefonu markalarına sahip olanlar, ikinci el cep telefonu alan yerler konusunda marka farketmeksizin sizlerin bir telefon numarası kadar yakınınızdayız.

Firmamız İstanbul Bayrampaşa’ da bulunmaktadır. Gelmek isterseniz bekleriz. Fakat gelemeyecek olan kişiler üzülmeyin, bizleri iletişim numaralarımızdan çalışma saatleri içerisinde arayarak irtibat kurabilirsiniz.

ETİKETLER: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !